UYDU TV


UYDU TV 24,90 TL

UYDU TV (CAM MODÜL) 19,90 TL

Uydu TV Kampanya Koşulları

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Filbox kampanyasından alınacak 24 ay içerikli yayın hizmeti; tüm vergiler dâhil 24 ay taksitle aylık Cam Modül için 19,90TL veya HD Uydu alıcısı için 24,90 TL olarak ORIS Telekom faturana eklenecektir.

Cam Modülün toplam fiyatı içerik ile birlikte 420 TL, HD Uydu Alıcısının fiyatı ise 550 TL dir. Aboneliğin iptali durumunda kalan bakiye son faturaya yansıtılacaktır.

Cam Modül veya HD Uydu Alıcısını televizyonunun özelliğine göre tercih edilmelidir. Cam Modül yanlızca modül girişli HD uydu alıcısı veya modül girişli televizyon ile kullanılabilir.

Filbox yayınlarını izleyebilmen için Türksat uydusuna bakan bir çanak antenine sahip olmak yeterdir.

Filbox Uydu Alıcını veya Cam Modülü Türksat izdüşümünde bulunan her hanede bireysel amaçlı kullanılabilir.

Abonenin talep etmesi durumunda, İç Kurulum 35 TL + KDV, Dış Kurulum 120 TL + KDV’dir. Filbox bayileri tarafından kurulum gerçekleşmektedir. Bedeli, aboneye aittir.

24 aylık kampanya süresi sonunda Filbox'a herhangi bir talepte bulunmayan abonelerin aboneliği kendiliğinden sona erecektir.

Kampanya sonunda abone Filbox HD Uydu Alıcısı mülkiyetine sahip olacaktır ve uydudaki şifresiz ulusal ve yerel yüzlerce kanalı ücretsiz izlemeye devam edebilecektir.

Ürün kargo ile abonelik adresine gönderilecektir. Kargo ücreti 8 TL olarak ilk faturaya yansıtılacaktır.

Yayın hizmetleri ile ilgili tüm sorumluluk Filbox’a aittir. Kurulum, arıza, teknik sorun, aktivasyon işlemleri vb. konularda Filbox Çağrı Merkezi (0850 225 09 90) ile iletişime geçilmelidir.

Filbox Uydu Alıcısının geçerli hallerde garanti süresi 2 yıldır.

Paketin içinden çıkan sözleşme “Uydu Platform Hizmeti Abonelik” sözleşmesidir. Yasal zorunluluk nedeni ile sözleşmeyi doldurarak en geç 30 gün içinde PTT ile PK 34 İstinye İSTANBUL adresine gönderilmelidir.

ORIS Telekom, Filbox kampanyasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.